Daniel Anweiler

Adwokat
Nigdy naprawdę nie zrozumie się człowieka, dopóki nie spojrzy się na sprawy z jego punktu widzenia, dopóki nie wejdzie się w jego skórę, nie pochodzi się w jego skórze po świecie. Atticus Finch.


WYKSZTAŁCENIE

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zaraz po studniach został przyjęty jako aplikant adwokacki do Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej. W 2012 roku zdał egzamin adwokacki i został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej pod nr 211.

Adwokat Daniel Anweiler sztuki wykonywania zawodu uczył się pod patronatem adw. Stanisława Peruckiego oraz w Kancelarii Adwokackiej adw. Anny Sikory. W trakcie aplikacji współpracował z Kancelarią Adwokacką adw. Macieja St. Zubka.

Adwokat Daniel Anweiler posiada prestiżowy certyfikat Cambridge ILEC (International Legal English Certificate). W marcu 2013 roku został wybrany Prawnikiem Roku Województwa Śląskiego portalu SkutecznyAdwokat.pl

Bierze udział w licznych szkoleniach m.in. z zakresu prawa karnego i prawa medycznego oraz regularnie publikuje w kilku portalach informacyjnych.

Adw. Daniel Anweiler jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej Uzdrowisko Jaworze sp. z o.o. z siedzibą w Jaworzu.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

tytuł Prawnika Roku Województwa Śląskiego. Przeczytaj więcej na stronie www.skutecznyadwokat.pl

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH

Biegła znajomość angielskiego (w tym prawniczego angielskiego)
Posiada certyfikat Cambridge ILEC (International Legal English Certificate).
Język niemiecki

PRYWATNIE

Zapalony narciarz, miłośnik kina

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.