Karolina Stolarska

Aplikant adwokacki

WYKSZTAŁCENIE

Aplikant adwokacki. W 2019 r. ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego broniąc pracy magisterskiej na temat skargi pauliańskiej. Równolegle na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach ukończyła studia na kierunku zarządzanie.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywała już od pierwszych lat studiów, odbywając praktyki zarówno w kancelariach radcowskich jak i adwokackich w Bielsku-Białej i Katowicach. Od 2020 r. odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej. W kancelarii zajmuje się obsługą prawną spółek prawa handlowego, a także sprawami cywilnymi oraz gospodarczymi. W kręgu jej zainteresowań znajduje się także tematyka prawa podatkowego. Włada językiem angielskim.

PRYWATNIE

Prywatnie miłośniczka Włoch, włoskiej kuchni oraz włoskiego stylu życia. Amatorka wycieczek górskich oraz rowerowych.


Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.