Katowice: 32 724 18 28
Bielsko - Biała: 33 474 02 92

Czytaj więcej
Adwokat Marta Jasińska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W latach 2010-2013 odbyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Od 2013 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w śląskich kancelariach, w których praktykowała w trakcie studiów, a następnie pracowała w trakcie aplikacji. Ponadto, odbyła staż w Sądzie Rejonowym w Siemianowicach Śląskich. Włada biegle językiem angielskim i hiszpańskim, które doskonaliła m.in. w trakcie studiów w Hiszpanii w ramach stypendium Socrates/Erasmus na Uniwersytecie w Salamance. W 2019 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa gospodarczego i handlowego - prawa spółek na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

W 2020 roku ukończyła studia podyplomowe - Prawo Medyczne na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Adwokat Marta Jasińska z wielkim oddaniem, odwagą i determinacją prowadzi sprawy swoich klientów w szczególności w obszarze prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, podział majątku)
Nasze usługi
Nasze usługi

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomośc z naszego formularza zgadzasz się by Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.