Szybki kontakt z kancelarią
Katowice: 32 724 18 28
Bielsko - Biała: 606 485 975
Kraków: 12 356 59 80

„Porozmawiajmy o rzeczach istotnych.” S.I.Witkiewicz

Czytaj więcej

Wykształcenie

Prawnik, geolog. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego (1969). Aplikacja sądowa w Sądzie Wojewódzkim w Katowicach zakończona egzaminem sędziowskim w roku 1977. 

Aplikacja adwokacka w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej odbyta pod patronatem adwokatów Zbigniewa Waydowicza i dr Filipa Rosengartena zakończona egzaminem adwokackim w 1980r. Na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej wpisany pod numerem 94. W latach 80-tych z odwagą i zaangażowaniem występował jako obrońca w głośnych sprawach politycznych.

Prywatnie

Miłośnik Podhala i Tatr, entuzjasta fotografii - autor wystaw fotograficznych, interesuje się literaturą i muzyką klasyczną. Adwokat Maciej Zubek jest autorem znakomitych prac z zakresu historii Podhala („Przędziwo dziejów”, „Hetman Stanisław Kubin i jego zbójecka familia”,„Ostatni zajazd na Podhalu” i wiele innych).

Adwokat Maciej Zubek jest obecnie emerytowanym adwokatem.

Nasze usługi
Nasze usługi

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomośc z naszego formularza zgadzasz się by Kancelaria Zubek Gatner Anweiler przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

PLEN

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.