Katowice: 32 724 18 28
Bielsko - Biała: 33 474 02 92

Rozwód

Rozwód to trudna sytuacja w życiu przeżywana przez rodzinę zarówno w domu jak i podczas sprawy rozwodowej w sądzie. Niełatwy i stresujący czas w którym potrzeba wysłuchania, porady oraz dyskrecji. Kompleksowa pomoc jest niezbędna podczas tego procesu aby zagwarantować możliwie jak największy spokój oraz poczucie bezpieczeństwa.

rozwód katowice

Orzeczenie rozwodu

Trwały i zupełny rozkład pożycia małżeńskiego - to właśnie on jest podstawą wydania orzeczenia rozwodu przez sąd. Jest to ustawowa przesłanka Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. Rozwiązanie małżeństwa wiąże się z daleko idącymi konsekwencjami prawnymi dotyczącymi orzekania o winie, opieki nad dziećmi czy alimentów. Podział majątku jest również jednym z elementów sprawy rozwodowej.

Konsultacje rozwodowe

Pierwszym krokiem przed złożeniem pozwu o rozwód są konsultacje rozwodowe. Prawnik po wysłuchaniu strony przedstawia możliwe rozwiązania, które zagwarantują bezpieczeństwo oraz zminimalizują stres. Zlecając sprawę rozwodową kancelarii możesz liczyć na jej reprezentację w sądzie oraz dopełnienie wszystkich, niezbędnych formalności związanych z procesem.

Rozwód Katowice, Bielsko-Biała

Zapraszamy na konsultacje do naszej kancelarii w Katowicach oraz Bielsku-Białej, gdzie zapoznamy Państwa z prawnymi możliwościami, a także doradzimy i dokładnie wyjaśnimy z czym wiąże się rozwód i postępowanie sądowe - kontakt.

wzór pisma procesowego

Wzór Pisma Procesowego

Pozew o rozwód
Ściągnij i wypełnij samodzielnie wniosek przygotowany przez adwokatów naszej kancelarii. 
ZOBACZ
Kontakt Zobacz również
 • Podział majątku
 • Nasze usługi
  Nasze usługi

  Niepoprawnie wypełniony formularz!

  Nie udało się wysłać formularza!

  Formularz został wysłany!

  Formularz kontaktowy

  Wysyłając wiadomośc z naszego formularza zgadzasz się by Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

  You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.