Katowice: 32 724 18 28
Bielsko - Biała: 33 474 02 92

Rejestracja spółek

Rejestracja spółek to jeden z pierwszych kroków przy zakładaniu nowych działalności gospodarczych. Najczęstszymi uczestnikami obrotu gospodarczego są spółki kapitałowe np. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółka akcyjna. Sprawia to, że wiedza z zakresu tworzenia tych podmiotów jest niezwykle potrzebna, a w zasadzie niezbędna przedsiębiorcom. Pomysł na własny biznes, oraz rozwój istniejącego wymagają dobrze zaplanowanej struktury organizacyjnej spółki.

rejestracja spółek katowice

“Wybór formy prawnej dla konkretnej działalności odgrywa ogromną rolę podczas jej funkcjonowania”

DANIEL GATNER - ADWOKAT

Biegła i praktyczna wiedza z zakresu zakładania spółek osobowych i kapitałowych pomaga w założeniu i przejściu przez procedurę rejestracyjną spółki z o.o. lub innej podlegającej wpisowi do Krajowego Rejestru Sądowego (także stowarzyszenia czy fundacji). Pozwala również na fachową analizę i opracowanie nowej umowy spółki lub statutu z uwzględnieniem profilu danej działalności.

Kancelaria zapewniając fachową pomoc adwokata przy wypełnianiu formularzy rejestrowych nie traci czasu przedsiębiorcy, który może skupić się na realizacji założeń biznesowych nowej firmy. Opiekuje się i nadzoruje prawnie cały proces rejestracji spółki, stowarzyszenia czy fundacji do momentu prawomocnego uzyskania wpisu we właściwym rejestrze. Dodatkowo reprezentuje Klienta przed sądem rejestrowym.

Pomogliśmy już wielu klientom w kompleksowym procesie rejestracji. Zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam na szybką i profesjonalną obsługę przedsiębiorców. Stała obsługa prawna przedsiębiorców jest jedną z naszych głównych specjalizacji.

Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne - kontakt.

Kontakt Zobacz również
Nasze usługi
Nasze usługi

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomośc z naszego formularza zgadzasz się by Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.