Katowice: 32 724 18 28
Bielsko - Biała: 33 474 02 92

Odzyskiwanie należności pieniężnych

Masz problemy z zaległościami płatniczymi od Twoich kontrahentów? Ponaglenia do zapłaty pozostają bez odpowiedzi? Nie wiesz jaki jest następny krok w odzyskaniu należności pieniężnych?

Zleć doświadczonym w sprawach gospodarczych prawnikom odzyskanie Twoich pieniędzy i odzyskaj od nierzetelnego kontrahenta ich zwrot. Odzyskasz również zwrot kosztów wydatkowanych na prawnika w tym celu. Dobry adwokat specjalizujący się w sprawach gospodarczych umiejętnie wynegocjuje najlepsze warunki spłaty zadłużenia.

Odzyskiwanie należności pieniężnych katowice

Co przygotuje dla Ciebie kancelaria adwokacka?

  • ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty opracowane przez Kancelarię
  • właściwą ugodę w przypadku dojścia do porozumienia z dłużnikiem
  • bieżący monitoring przebiegu odzyskiwania należności
  • profesjonalny pozew o zapłatę z mechanizmami zabezpieczającymi Twój majątek
  • wniosek egzekucyjny do właściwego komornika

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie konsultacyjne. Przydyskutujmy na nim Twoją sprawę oraz poprowadzimy ją odzyskując zwrot należności.

Kontakt Zobacz również
Nasze usługi
Nasze usługi

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomośc z naszego formularza zgadzasz się by Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.