Katowice: 32 724 18 28
Bielsko - Biała: 33 474 02 92

Odszkodowania materialne

Jeżeli uległeś wypadkowi komunikacyjnemu, wypadkowi w pracy w pracy, podczas zabiegu operacyjnego, miał miejsce pożar, zalanie, lub zostałeś poszkodowany w wyniku innego zdarzenia szkodowego, czyjegoś błędu lub niezgodnego z prawem zachowania instytucji (np. szpital, bank) należy Ci się wypłata odszkodowania.Dochodzimy rekompensat pieniężnych, odszkodowań od szpitali, towarzystw ubezpieczeniowych, banków. Celem jest wywalczenie możliwie najwyższej rekompensaty pieniężnej na którą składają się stosowne odszkodowanie za stratę majątkową, koszty leczenia, renta, oraz zadośćuczynienie za wyrządzoną krzywdę (ból, cierpienie, stres, utrata perspektyw). Wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu bardzo wysokich rekompensat pieniężnych jest niezbędne do ich uzyskania dla klientów.

odszkodowania

Co zrobić jeśli nie jesteś zadowolony z wysokości uzyskanego odszkodowania lub zadośćuczynienia? Być może przysługuje Ci stosowna renta? Lekarz orzecznik ZUS określił % uszczerbek na zdrowiu z którym się nie zgadzasz? Ubezpieczyciel wypłacił zbyt mało pieniędzy? Wiesz, że można uzyskać pokaźną dopłatę do już wypłaconego odszkodowania za szkodę? Zgłoś się do kancelarii adwokackiej, która posiada doświadczenie i nie jest przypadkową, nieznaną firmą.

“Pamiętaj, warto walczyć do samego końca o należną Ci rekompensatę majątkową za wypadek.”

DANIEL GATNER - ADWOKAT

Reprezentacja poszkodowanego w wypadku

Aby skutecznie wynegocjować możliwie najwyższe odszkodowanie za wypadek, niezbędne jest wsparcie doświadczonego w tych sprawach adwokata. Reprezentacja poszkodowanego w wypadku przed ubezpieczycielami na etapie postępowania przedsądowego oraz w sądach. Pomoc adwokata w zgromadzeniu stosownej dokumentacji i podpowiedzi jakie dokumenty są przydatne.

Adwokat dochodzi stosownych odszkodowań za doznane straty majątkowe oraz zadośćuczynienia za doznane krzywdy.

Do jego głównych zadań podczas reprezentowania poszkodowanego w wypadku należą:

 • Wykonanie szczegółowej analizy posiadanych przez Ciebie dokumentów szkody, ewentualnie w przypadku braku takiej dokumentacji pomoc w jej uzupełnieniu i skompletowaniu.
 • Złożenie odwołania od decyzji ubezpieczyciela,
 • Negocjacja w Twoim imieniu z ubezpieczycielem, sprawcą szkody - wysokości stosownej rekompensaty (zadośćuczynienie, odszkodowanie, renta).
 • Reprezentacja w sądzie w sprawie odszkodowawczej do momentu uzyskania prawomocnego wyroku.

“Nie daj sobie wmówić, że nie zasługujesz na więcej, albo jest to niemożliwe.”

BEZPŁATNA ANALIZA TWOJEJ SPRAWY

Wielokrotnie, dzięki przeprowadzonym przez nas negocjacjom z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi pozyskaliśmy dla naszych Klientów satysfakcjonujące ich odszkodowania lub dopłaty do już uzyskanych bez pomocy profesjonalisty oraz bez potrzeby kierowania sprawy na drogę sądową. Prawnicy naszej Kancelarii pomagają w dochodzeniu Twojej rekompensaty. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i umów na konsultacje!

Kontakt Zobacz również
 • Wypadek komunikacyjny
 • Nasze usługi
  Nasze usługi

  Niepoprawnie wypełniony formularz!

  Nie udało się wysłać formularza!

  Formularz został wysłany!

  Formularz kontaktowy

  Wysyłając wiadomośc z naszego formularza zgadzasz się by Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

  You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.