Marta Jasińska

Adwokat

Adwokat Marta Jasińska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W latach 2010-2013 odbyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Od 2013 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w śląskich kancelariach, w których praktykowała w trakcie studiów, a następnie pracowała w trakcie aplikacji. Ponadto, odbyła staż w Sądzie Rejonowym w Siemianowicach Śląskich. Włada biegle językiem angielskim i hiszpańskim, które doskonaliła m.in. w trakcie studiów w Hiszpanii w ramach stypendium Socrates/Erasmus na Uniwersytecie w Salamance. W 2019 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa gospodarczego i handlowego - prawa spółek na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

W 2020 roku ukończyła studia podyplomowe - Prawo Medyczne na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Adwokat Marta Jasińska z wielkim oddaniem, odwagą i determinacją prowadzi sprawy swoich klientów w szczególności w obszarze prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, podział majątku)

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.