Katowice: 32 724 18 28
Bielsko - Biała: 33 474 02 92

Analiza i tworzenie umów gospodarczych

Będąc przedsiębiorcą wiesz jak ważna jest analiza i tworzenie umów gospodarczych zgodnych z prawem oraz gwarantujących bezpieczeństwo Twojego biznesu. Umowa to dokument wiążący dwie lub więcej stron na podstawie, którego wykonywane jest zlecenie, usługa lub produkt. W przypadku niewywiązania się jednej ze stron z zawartych w umowie zapisów dochodzi do roszczeń. Prawidłowo skonstruowana umowa gospodarcza pozwala nie tylko na ich szybsze egzekwowanie lecz również na uniknięcie sprawy sądowej i związanych z tym kosztów.

analiza i tworzenie umów gospodarczych

“Nigdy nie podpisuj umowy, w której każdy punkt nie jest dla Ciebie zrozumiały.”

Analiza umowy

Niejednokrotnie przedsiębiorca nie jest pewien, czy zapisy przedstawione przez kontrahenta są zgodne z prawem i korzystne dla niego. W takim przypadku prawnik dokonuje analizy umowy, na podstawie której wydawana jest opinia. Na życzenie klienta reprezentant negocjuje w jego imieniu warunki z pozostałymi stronami. Taki tryb pracy znacznie przyśpiesza proces podpisania dokumentów. Pozostając jednocześnie w stałym kontakcie z klientem, adwokat dokonuje niezbędnych zmian i doprowadza do zawarcia umowy na najbardziej korzystnych warunkach.

“Bezpieczeństwo Twojego biznesu jest naszym priorytetem.”

DANIEL GATNER - ADWOKAT

Oprócz tego, iż na co dzień jesteśmy adwokatami, dobrze orientujemy się w sferze codziennego funkcjonowania biznesu. Jesteśmy również odpowiedzialnymi przedsiębiorcami i aktywnie uczestniczymy w obrocie gospodarczym i transakcjach handlowych. Rzeczywistość biznesową naszych Klientów traktujemy także jako swoją.

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie konsultacyjne. Przekonasz się, jak wiele korzyści wyniknie z naszej współpracy!

Kontakt Zobacz również
Nasze usługi
Nasze usługi

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomośc z naszego formularza zgadzasz się by Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.